Meditační pohankový sedák

Meditační polštářek / sedák, japonským názvem Zafu. Potah ze 100% přírodního lnu bez úpravy.

Sedák je možné zdobit výšivku v podobě "spirály" nebo "magického oka", nebo jej mít jen jednoduchý bez obrázku. Barvy je možné zvolit na objednávku podle Vašich preferencí (uveďte do poznámky objednávky). 

Vnitřní obal je také lněný a náplň tvoří pohankové slupky. Vnitřní polštář je opatřen zipem, aby bylo možné pohanku dosypat nebo ubrat podle potřeb uživatele. Zafu je opatřen poutkem na přenášení. Náplň z pohankových slupek působí mikromasážně. Sedák je vhodný jak na sezení na zemi, tak i na židli. Využijete jej doma i v kanceláři a díky kvalitnímu a pevnému materiálu má dlouhou životnost. Náplň z pohankových slupek je pevná, ale přizpůsobí se vašemu tělu. Sedací kosti se zaboří do důlků v sedáku a díky tomu vznikne vhodná opora pro záda. 

V létě nechte sedák nahřát na slunci, v zimě vymrznout. Sluneční energie je ve slupkách kumulovaná a přechází přímo do Vás. Pohanková náplň absorbuje vlhkost např. pot, přičemž nepřejímá pachy, pro roztoče je neatraktivní. Lněná látka je přirozeně antibakteriální, odpuzuje prach a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. 

Vnitřní náplň: pohankové slupky, lněný sáček. Lze prát vysypaný sáček bez slupek. Slupky nenamáčejte. Pokud dojde k polití sedáku, je možné nechat slupky vysušit a poté vrátit zpět. 

Vnější potah: snímatelný prací potah, 100% len. Lze prát na 40 stupňů. Velmi silný len o gramáži 425 g/m2.

Průměr 30 cm, výška 14-15 cm. Pohankové slupky v bio kvalitě pocházejí z Čech. 

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé částí. V případě, že je polštář v dosahu malých dětí, doporučujeme zip zašít nebo objednat vnitřní část bez zipu. 

Plátno i pohanka pocházejí z ČR. Vyrobené v naší rodinné dílně.

Skladem poslední 1 kus
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH1 150

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu