Lněné povlečení Naturalis

Lněné povlečení má svou přirozenou eleganci, jedná se o plátno s kombinací bílé a přírodní lněné příze. 100% lněné plátno je upravované v České republice, je krásně měkké a příjemné na dotek.

Barva je díky tomu světle šedá. Součástí setu je jeden povlak na polštář a jeden povlak na peřinu. Jako dárek od nás dostanete také pytlíček na uschování povlečení nebo jiných pokladů v domácnosti. Z takovéto postele již nebudete chtít odejít. Naturalis můžeme kombinovat i s barevnými odstíny nebo s bílou. K dispozici v dalších barvách - zelená, červená, světle modrá, hnědá.

Jako zapínání je možné doplnit zavazování na šňůrky ze stejného materiálu, nitěné knoflíky nebo perleťové knoflíky, zip. Jsou možné úpravy nebo šití na míru.

Barva: bílá, přírodní 
Materiál: 100% len
Gramáž: 190 g/m2
Rozměr polštáře: 90 x 70cm
Rozměr peřiny: 140 x 200cm

Produkt se šije v naší rodinné dílně Snový svět. Díky tomu je možné upravovat rozměry na zakázku a šít na míru. 

Lněná látka je přirozeně antibakteriální, odpuzuje prach a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Hlavní výhodou spaní v lnu je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Přitom ve správné kombinaci s peřinami, vás bude v létě ochlazovat a v zimě hřát. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkost a přitom na omak zůstává suché.

Vše je zpracováno tradičním krejčovským způsobem typickým pro naše krajinu, nejen co se týká rozměrů, ale i šitím. Vše je šito dvojitým hřbetovým přeplátovaným švem (francouzský šev). Tedy začištění i z rubu, což si len zaslouží a povlečení vydrží mnohem déle. 

Pokud si nejste jisti, rádi Vám zašleme vzorek látky.

Skladem
Doprava od 90 Kč
Cena včetně DPH3 150

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu