len, lněné povlečení, ze lnu, útěrky, lněné útěrky, lněný textil
len, lněné povlečení, ze lnu, útěrky, lněné útěrky, lněný textil

Snový svět

Len jako rodinné stříbro

Základem Snového světa jsou lněné výrobky, především bohatý výběr bytového textilu v podobě ubrusů, povlečení a osušek. Věnují se také šití oblečení, doplňků do domácnosti a galanterie. Len v mnoha případech doplňují pohankovými slupkami, jejichž vlastnosti se s těmi lněnými potkávají a rozumějí si.

Rodinná firma z Poděbrad věří v kvalitu, proto se snaží přinášet na trh jen to nejlepší. Zároveň myslí v kontextu udržitelného životního stylu, což dokládá samotné využití lnu, ale také následný proces balení objednávek do papírů a krabic, případně ekologicky rozložitelných plastů. 

Využívají také lněné a jutové motouzy, recyklovaný papír, zbytky a ořezy látek, vosk, dřevěné a nitěné knoflíky. Nitě používají převážně bavlněné, někdy i lněné. Učí se chovat Zero Waste - minimalizovat odpady a tedy veškeré materiály využít co nejdéle, opakovaně. 

Kategorie výrobce

Utěrky ze lnu a konopí
Lněné ručníky
Povlečení
Lněná prostěradla
Křesla, sedáky a lehátka
Kalhoty

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu