Lněný závěs Duha - 2 kusy

Vzdušné lněné závěsy na okno.

Závěsy jsou z lněného plátna o gramáži 245 g/m2. Látka je příjemně splývavá a vzdušná. Protože je na závěsu našitá páska, je možné závěs nejen nařasit ale také pověsit na žabky nebo na háčky. Látka je vzdušná a do místnosti pouští s tlumené sluneční paprsky. Závěs není plně zatemňovací, pustí do místnosti tlumené světlo. Látka není průhledná. 

- 2 kusy závěsů
- o šíři 1,45 metru 
- řasící páskou
- lemy 1cm
- materiál předepíráme před šitím.
Nabídku připravíme na míru. U závěsu je možné si navolit systém zavěšení - řasící pásku, poutka, vázání nebo tunýlek. 

Lněné závěsy a záclony se začínají vracet do domácností. Lněná látka v interiéru vytvoří nezaměnitelnou atmosféru, zároveň představuje čistotu a harmonii. Len je přirozeně antibakteriální a dokáže odpuzovat pily a prach. Je možné jej nyní sehnat již v mnoha variantách nejen rozměrových, ale i barevných. Pokud někdo nechce přímo přírodní nebo bílé odstíny, může si vybrat z mnoha proužků i potisků již i v našem obchodě. Čím více přírody vneseme do našeho domova, tím lépe se nám v něm bude žít.

Jednoduchost a vzdušnost je hlavním motivem, který lněný závěs představuje. V létě je velice příjemným zastíněním přes přímými slunečními paprsky a díky tomu se místnost tolik neprohřívá.

Nabízíme  možnost šití i na zakázku podle představ majitelů. Možností upevnění a provedení je velmi mnoho. Oblíbené je na pásky nebo zavazování k tyčím. Dále je možné provést řasení nebo s klasickým tunýlkem s navlečením na tyč.

Před rozhodnutím doporučujeme nás navštívit nebo zašleme vzorky materiálu.

NENÍ SKLADEM
Doprava od 90 Kč
Cena včetně DPH3 540

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu