O nás

Proč

Protože produkty od poctivých výrobců nemají jen cenovku, hlavně mají svůj příběh a skutečnou hodnotu.

Jak

Přesvědčte se, že za každým výrobkem stojí skuteční lidé, kteří do svých produktů vkládají vždy i kousek sebe.

Co

Nabízíme vám jedinečnou škálu produktů od pečlivě vybíraných výrobců, takže se za jejich kvalitu můžeme zaručit.

Naše mise

Bohatství národa v podobě kvalitní a poctivé práce si musíme hýčkat a podporovat. Bohužel, malí výrobci se nedají tak snadno objevit jako jiní velcí hráči. Nemohou mít drahá marketinková oddělení a reklamy za miliony. Věří, že nejlepší reklama je jejich kvalitní výrobek a spokojený zákazník. Do každého produktu vkládají tu největší píli, nikdy by neošidili kvalitu na úkor ceny. Když si koupíte jejich výrobky, kupujete si i kus jich samotných. To, co držíte v ruce nebo darujete svým blízkým, není anonymní věc. Je to výrobek, který má svoji hodnotu a svůj příběh. Jen tehdy, když víme jaká píle a práce je za výrobou daného produktu, můžeme pochopit skutečnou hodnotu věci, kterou máme před sebou. Je naším přáním, aby lidé vybírali výrobky pro jejich hodnotu a nejen pro nízkou cenovku.

To jsou hodnoty, které jsme vložili do zČech.cz.

Otázky & odpovědi

 • Proč nakupovat na zČech.cz?
  U nás nakupujete bez rizika. Pečlivě pro vás vybíráme zajímavé a originální výrobce z České republiky. Ručíme za kvalitu obdrženého zboží. Pokud se něco nepovede a zboží nedorazí nebo je v nepořádku, bez řečí vracíme peníze zákazníkovi.
 • Mohu si nechat zaslat zboží na dobírku?
  Výrobky zakoupené přes zČech.cz jsou odesílány pouze po předchozí platbě. Platba dobírkou není možná. Výrobce obdrží peníze až ve chvíli, kdy vše v pořádku dorazí k Vám. Pokud by se s objednávkou cokoliv stalo, peníze Vám obratem vracíme.
 • Kdo mi vlastně posílá objednaný produkt?
  Zboží je vždy odesíláno přímo výrobcem, který si sám hlídá kvalitu odesílaného zboží. .
 • Jaké jsou možnosti přepravy objednaného zboží?
  Produkty zakoupené přímo na zČech.cz mohou být odeslány Českou Poštou nebo smluvní přepravní službou. Volby přepravy můžete nastavit v průběhu objednávkového procesu.
 • Kdy dostanu objednané zboží?
  Produkty skladem, koupené v rámci zČech.cz, odesílá výrobce následující den od obdržení platby za objednávku. Některé produkty jsou vyráběny až po uskutečnění objednávky a proto mohou mít jiné dodací lhůty.  
 • Jak se počítá poštovné?
  Vzhledem k tomu, že zČech.cz slouží primárně jako prodejní kanál výrobců z ČR, odesílá každý výrobce právě své produkty. Proto se poštovné počítá pro každého výrobce zvlášť. Pokud si tedy objednáte 2 produkty od různých výrobců, obdržíte poštou 2 balíčky a tím pádem se platí poštovné pro každý balíček.
 • Jak mám řešit reklamaci vadného výrobku?
  Na dokladu, který jste obdrželi spolu s objednávkou, je vždy uvedeno, kam zaslat reklamované zboží. Pokud si nejste jisti, rádi vám poradíme.
 • Kdo mohu chválit nebo si postěžovat?
  Vaši zpětnou vazbu rádi uslyšíme. Napište nám, co se vám líbí nebo co vás trápí na e-mail nebo nám rovnou zavolejte.  Možnosti, jak se s námi spojit naleznete v sekci Kontakty.