Lněné prostěradlo na dvojlůžko s vázáním

100% lněné prostěradlo na dvojlůžko, s tkaničkami v rozích pro lepší upevnění pod matraci. Pro matraci do rozměrů 180*200*20cm.

Vyrobeno v Čechách ze 100% hustě tkaného lněného plátna s jemnou strukturou. Lněné plátno je přirozeně antibakteriální, odpuzuje prach, proto je vhodné i pro alergiky a astmatiky. Len má dobré termoregulační vlastnosti, pohlčuje velké množství pachů a vlhkosti, přitom na omak zůstává suché.

Prostěradlo je opatřeno šňůrkami v rozích prostěradla, díky kterým jej můžete lépe připevnit na matraci. Šňůrky jsou vyrobeny z lněného plátna stejné barvy jako je prostěradlo. Díky tomuto řešení není potřeba sešívat rohy, a proto je možné variabilní použití. Záleží již na vás, jestli tkaničky uvážete nebo ne. Prostěradlo zůstává v základním rozměru rovného provedení. Jak to vypadá v praxi, se můžete podívat na tomto videu: C-UzZqKBiHc&t=4s">

Prostěradlo je v těchto barevných variantách: bílá (zářivě bílá), světle šedá (kombinace bílé a přírodní příze).

Parametry látky - 165 g/m2, 100% len české výroby. Srážlivost 2-3%. Základní rozměr 235*260 cm.

Produkt se šije v naší rodinné dílně Snový svět. Můžeme Vám díky tomu zaslat vzorek látky.  Stejně tak jsou možné úpravy na míru a šití na zakázku.

Praní: 60 stupňů, bez chemických látek, bez bělení, vhodné sušit pověšením na šňůře.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH2 780

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu