Lněné povlečení Klaris s krajkou

Povlečení z přírodního a bílého lnu je zdobené lněnou krajkou.

Čistě povlečená lněná postel je základem každé ložnice. Proto jsme i pro vás připravili luxusní povlečení z české výroby. Přední strana povlečení je zářivě bílá s přírodní krajkou a zadní strana je světle šedá (OATMEAL). Součástí setu je jeden povlak na polštář a jeden povlak na peřinu. Jako dárek od nás dostanete také pytlíček na uschování povlečení nebo jiných pokladů v domácnosti. 100% lněné plátno je utkáno v České republice s jemnou přízí a hustým tkaním o vysoké kvalitě. Látka je jemná a příjemná na dotek, zároveň je díky tkaní velmi pevná. Díky použitému lnu má chladivý efekt. Z takovéto postele již nebudete chtít odejít. 

Krajky jsou lněné z české výroby. 

Peřina je v základním rozměru 140 x 200 cm. Polštář je v rozměru 70 x 90 cm.

Jako zapínání je možné doplnit zavazování na šňůrky ze stejného materiálu, nitěné nebo perleťové knoflíky, zip. Jsou možné úpravy nebo šití na míru. Pokud tedy nenajdete potřebné rozměry, rádi vám připravíme vše na míru. 

Lněná látka je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Dlouhodobý styk pokožky s lněnou látkou také zlepšuje projevy ekzémů. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Přitom ve správné kombinaci s peřinami, vás bude v létě ochlazovat a v zimě hřát. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkost a přitom na omak zůstává suché.

Produkt se šije v naší rodinné dílně Snový svět. Vše je zpracováno tradičním krejčovským způsobem typickým pro naše krajinu, nejen co se týká rozměrů, ale i šitím. Vše je šito dvojitým hřbetovým přeplátovaným švem (francouzský šev). Tedy začištění i z rubu, což si len zaslouží a povlečení vydrží mnohem déle. Pokud si nejste jisti, rádi Vám zašleme vzorek látky.

U Vás do 21 dnů
Doprava od 90 Kč
Cena včetně DPH3 580

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu