Konopná utěrka Klara

Utěrka do kuchyně ze 100% konopí, vybavena poutky na dvou protilehlých rozích.

Látka má vyšší gramáž, je pevná a má dlouhou životnost. Konopí velice dobře saje vodu, což je praktické právě v kuchyni. Čím více se pere a používá, tím je savost vyšší. Utěrka z konopí patří do každé domácnosti. 

Konopí je rostlinou budoucnosti a nejlépe jeho vlastnosti oceníme v běžném životě. V historii se běžně používalo na balení a uchovávání potravin, vydržely v něm mnohem déle. Vhodná je například i na uchování kváskového chleba.

Při výrobě jsme použili materiál z ekologické výroby, kdy jsou použity i tradiční způsoby zpracování. Příze neprochází chemickým zpracováním, zachovává si svá dlouhá vlákna a svoje přirozené vlastnosti. Utěrka není bělená, jedná se o přírodní přízi bez úpravy. 

Výrobek je ušit v naší rodinné dílně. Český výrobek. Jsou možné úpravy na míru. 

Konopné vlákno je pevné, odolné a má vysokou savost. Plátno z něj je odolné vůči plísním a mikrobům - je přirozeně antibakteriální a antiseptické. Tím se hodí právě do kuchyně a jiných mokrých provozů. Při pěstování konopí není třeba použití pesticidů, proto se jedná o ekologický materiál. 

Skladem
Doprava od 90 Kč
Cena včetně DPH355

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Podobné produkty

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu