Lněná záclona s poutky - 2 kusy

Jemné a vzdušní záclony na okno.

Záclona na fotografii je z bílého nebo z šedého jemného lnu o gramáži 80 g/m2. Látka je příjemně splývavá a průhledná. Záclona má na vrchu našitá poutka o rozměru 4x8 cm pro navlečení na tyč. Záclony klasicky zakrývají pohled zvenku dovnitř, ale je průhlednost ven.

- 2 kusy záclon
- o šíři 1,45 metru 
- s poutky 4x8 cm
- lemy 1cm
- materiál předepíráme a srážíme před šitím.

Nabídku připravíme na míru. U závěsu je možné si navolit systém zavěšení - řasící pásku, poutka, vázání nebo tunýlek. 

Lněné závěsy a záclony se začínají vracet do domácností. Lněná látka v interiéru vytvoří nezaměnitelnou atmosféru, zároveň představuje čistotu a harmonii. Len je přirozeně antibakteriální a dokáže odpuzovat pily a prach. Je možné jej nyní sehnat již v mnoha variantách nejen rozměrových, ale i barevných. Pokud někdo nechce přímo přírodní nebo bílé odstíny, může si vybrat z mnoha proužků i potisků již i v našem obchodě. Čím více přírody vneseme do našeho domova, tím lépe se nám v něm bude žít.

Jednoduchost a vzdušnost je hlavním motivem, který lněný závěs představuje. V létě je velice příjemným zastíněním přes přímými slunečními paprsky a díky tomu se místnost tolik neprohřívá.

Nabízíme  možnost šití i na zakázku podle představ majitelů. Možností upevnění a provedení je velmi mnoho. Oblíbené je na pásky nebo zavazování k tyčím. Dále je možné provést řasení nebo s klasickým tunýlkem s navlečením na tyč.

Před rozhodnutím doporučujeme nás navštívit nebo zašleme vzorky materiálu.

NENÍ SKLADEM
Doprava od 90 Kč
Cena včetně DPH2 450

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu