Lněný ručník KARA

Ručník ze 100% lněného plátna s všitým poutkem na pověšení.

Krásné kvalitní plátno české výroby o vyšší gramáži s designem přírodních a barevný kostek. Lněné plátno se používalo při lázeňských procedurách pro jeho hojivé a regenerační účinky. V  látce zůstávají přírodní oleje, které jsou prospěšné pro ozdravu pokožky. Masírováním se tyto látky vstřebávají do pokožky a dodávají jí výživu. Zároveň díky režnému provedení se obrušuje stará kůže, pokožka se prokrví a zregeneruje. 
 

Len je ceněnou tkaninou právě pro vlhké koupelny. Má přirozeně antibakteriální vlastnosti, proto se v něm nemnoží plísně a bakterie. Díky tomu není cítit jako běžné ručníky. Len má vysokou savost a přitom zůstává na omak suchý. Vlastností, pro kterou si ho nejvíce vážíme, je rychlost schnutí. Lněný ručník uschne i ve vlhké koupelně a několikrát rychleji, než bavlněný nebo bambusový materiál. Výhodný je v horkých letních dnech. Len také nezpůsobuje alergie a blahodárně působí na pokožku, proto je vhodný i pro alergiky a atopiky. 

Rozměr ručníku je 75 x 145 cm. Poutko je všité v polovině delší strany. 

Plátno 100% len. Kvalita 220 g/m2. Vzor je kostka s přírodní barvou lnu v kombinaci s barevnými variantami - červená, žlutá, modrá. 

Výrobek je ušit v naší rodinné dílně. Český výrobek včetně plátna.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH690

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Podobné produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu