Lněné PROSTĚRADLO na dvojlůžko ROVNÉ 2-L

100% lněné prostěradlo na dvojlůžko. Pro matraci do rozměrů 180*200*20 cm. Prostěradlo v rovném provedení.

Vyrobeno ze 100% lněného plátna s jemnou strukturou, tenké příze a husté tkaní.  Látka je vysoké kvality z české výroby. Lněné plátno je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Dlouhodobý styk pokožky s lněnou látkou také zlepšuje projevy ekzémů. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkosti a přitom na omak zůstává suché. Látka má přirozenou mačkavost. 

Prostěradlo je v těchto barevných variantách: bílá (zářivě bílá), světle šedá (kombinace bílé a přírodní příze), tmavě šedá (použita pouze přírodní příze).

Parametry látky - 165 g/m2, 100% len české výroby. Srážlivost 2-3%. Základní rozměr 240*260 cm.

Český výrobek. Produkt se šije v naší rodinné dílně Snový svět. Můžeme Vám díky tomu zaslat vzorek látky.  Stejně tak jsou možné úpravy na míru a šití na zakázku.

Praní: 60 stupňů, bez chemických látek, bez bělení, vhodné sušit pověšením na šňůře.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH2 285

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova