Lněné povlečení Gliny

Netradiční povlečení Gliny ze 100% lněné tkaniny. Šité v naší rodinné dílně z materiálu české tkalcovny.

Decentní a velice elegantní lněné povlečení v tlumené zelené barvě v kombinaci s přírodní přízí. Látka má keprový oboustranný vzor. Součástí setu je jeden povlak na polštář a jeden povlak na peřinu. Jako dárek od nás dostanete také pytlíček na uschování povlečení nebo jiných pokladů v domácnosti. Vše je ušito z čistého 100% lnu o vyšší gramáži. Plátno je tkané v České republice s velmi jemnou strukturou a vysokou kvalitou, je krásně měkké a příjemné na dotek. Látka má keprový vzor a díky použitému lnu přirozený lesk. Z takovéto postele již nebudete chtít odejít. V běžné síti obchodů je nenajdete. 

Základním zapínáním jsou české nitěné knoflíky v barvě povlečení. Je možné však nahradit i zavazováním na šňůrky ze stejného materiálu nebo perleťovými knoflíky či zipem. Jsou možné úpravy nebo šití na míru. 

Lněná látka je přirozeně antibakteriální, odpuzuje pyly a plísně, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Hlavní výhodou spaní v lnu, je jeho chladivý efekt a dobré termoregulační vlastnosti. Přitom ve správné kombinaci s peřinami, vás bude v létě ochlazovat a v zimě hřát. Zároveň povlečení ze lnu má výhodu, že pohltí nejen množství pachů, ale také vlhkost a přitom na omak zůstává suché.

Produkt se šije v naší rodinné dílně Snový svět. Vše je zpracováno tradičním krejčovským způsobem typickým pro naše krajinu, nejen co se týká rozměrů, ale i šitím. Vše je šito dvojitým hřbetovým přeplátovaným švem (francouzský šev). Tedy začištění i z rubu, což si len zaslouží a povlečení vydrží mnohem déle. 

Rozměr peřiny 140x200cm, rozměr polštáře 70x90 cm., pytlíček 30x45cm. 

Pokud si nejste jisti, rádi Vám zašleme vzorek látky.

Barva: šedá, zelená,
Materiál: 100% len,
Gramáž: 210 g/m2,
Rozměr polštáře: 90 x 70 cm,
Rozměr peřiny: 140 x 200 cm,

U Vás do 10 dnů
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH3 550

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova