Pišlická Kalaha

0× hlasováno | Ohodnotit
Kalaha je tradiční africká desková hra pro 2 hráče, vhodná pro děti od 3 let i pro dospělé. Hravým způsobem rozvíjí logické a matematické myšlení. Pišlici ji navrhli opravdu skvostně!

Pokochejte se dřevěnou krásou! Pišlici připravili umělecké zpracování báječné deskové hry pro dva hráče, Kalahy. Ta patří do rodiny tzv. Mankalových her, které se vyznačují přesouváním „kamenů“ (kuliček) podle určitých pravidel do důlků. Kalaha je výborně srozumitelná pro děti od tří let (mohou případně hrát zjednodušenou variantu) a dále je vhodná pro hráče jakéhokoliv vyššího věku. Abstraktní myšlení rozvíjí Kalaha příjemnou, hravou formou a úplně jinak, než jsme zvyklí. Tato desková hra umožňuje úspěch dětem, které mívají v běžné výuce matematiky potíže. Ani si nevšimnou, že se učí! Pořiďte si Pišlickou Kalahu a bavte se ve společnosti okouzlující deskové hry. Zkušenosti ukazují, že vás to bude táhnout znovu a znovu k téhle voňavé nádheře.

Ošetřeno směsí lněného oleje, přírodní pryskyřice a včelího vosku.
Baleno v lepenkové krabičce s víkem. V ceně je sada 72 skleněných kuliček, průměr 12mm, ve dvou plátěných pytlících. Pravdila hry přiložena.

rozměry: 25 x 200 x 340 mm
materiál: březové dřevo ošetřené olejem, pryskyřicí a včelím voskem
hmotnost: 700 g (bez kuliček)

Doprava u tohoto produktu již od 65 Kč
700
vč. DPH
SklademVíce než 3 ks

Zajímavé články