Pišlická Kalaha, stolní desková hra pro rozvoj logiky a myšlení

Kalaha je tradiční africká desková hra pro 2 hráče, vhodná pro děti od 3 let i pro dospělé. Hravým způsobem rozvíjí logické a matematické myšlení. Pišlici ji navrhli opravdu skvostně!

Pokochejte se dřevěnou krásou! Pišlici připravili umělecké zpracování báječné deskové hry pro dva hráče, Kalahy. Ta patří do rodiny tzv. Mankalových her, které se vyznačují přesouváním „kamenů“ (kuliček) podle určitých pravidel do důlků. Kalaha je výborně srozumitelná pro děti od tří let (mohou případně hrát zjednodušenou variantu) a dále je vhodná pro hráče jakéhokoliv vyššího věku. Abstraktní myšlení rozvíjí Kalaha příjemnou, hravou formou a úplně jinak, než jsme zvyklí. Tato desková hra umožňuje úspěch dětem, které mívají v běžné výuce matematiky potíže. Ani si nevšimnou, že se učí! Pořiďte si Pišlickou Kalahu a bavte se ve společnosti okouzlující deskové hry. Zkušenosti ukazují, že vás to bude táhnout znovu a znovu k téhle voňavé nádheře.

Nabízíme dvě varianty kalahy:

1. ošetřeno směsí přírodních pryskyřic, včelího vosku a lněného oleje (kalaha tmavá) a 2. neošetřeno ničím, povrch natur (kalaha světlá)


Baleno v lepenkové krabičce s víkem. V ceně je sada 72 skleněných kuliček, průměr 12mm, ve dvou plátěných pytlících. Pravdila hry přiložena.

rozměry: 25 x 200 x 340 mm
materiál: březové dřevo ošetřené olejem, pryskyřicí a včelím voskem
hmotnost: 700 g (bez kuliček)

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH1 600

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu