Pišlický kuličkostroj

Strhující dřevěná hračka, od které se neodlepíte! Sledujte množství kuliček, pádících po drahách, točte zadním kolem a určujte jejich směr. Ťukání kuliček, jejich pohyb a jemné otáčení kola je fascinující podívaná, terapeutická i zábavná.

My všichni, Líkas, Feďuša, Gemilka a já, jsme se do kuličkostroje zamilovali! Zadní unašecí kolo vynáší kuličky samočinně nahoru na horní žlábek, kde vypadávají a rozdělují se na dvě strany. U rozdělovací vlaštovky jsou dvě brány, které s Líkasem otevíráme. Každá cesta se pak pomocí dřevěných zobáčků dělí na další dvě dráhy: stromeček – žebřík, kolotoč – mlýnské kolo. Zobáčky si můžete nastavit tak, že jedna z drah je zcela uzavřená a druhá otevřená, nebo do střední polohy, kuličky pak náhodně vbíhají do obou cest. Gemilka a Feďuša se vozí na kolotoči u výpadu kuliček, který se kuličkami roztáčí. Je to děsná sranda, no a ne? Dole na spodní desce se kuličky shlukují a snaží se znovu zapadnou do dírky v unašecím kole a to je vytáhne zpátky nahoru. A tak pořád dokola.

Ručíme za to, že u téhlé nádherné, důmyslné věci se vždycky bude tlačit chumel tatínků a dětí!

Rozměry: 400 x 385 x 390 mm, hmotnost 4 400g. Smrkové, topolové a borové dřevo.

Dodáváme v pevné lepenkové krabici s víkem. Cena nezahrnuje pišliky a kuličky.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH7 000

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu