Pišlický kuličkostroj

Pišlický kuličkostroj je strhující hračka, od které se neodlepíte! Sledujte množství kuliček, pádících po drahách, točte zadním kolem a určujte jejich směr. Ťukání kuliček, jejich pohyb a jemné otáčení kola je fascinující podívaná, terapeutická i zábavná. Novinka podzimní sezóny!

My všichni, Líkas, Feďuša, Gemilka a já, jsme se do kuličkostroje zamilovali! Zadní unašecí kolo vynáší kuličky samočinně nahoru na horní žlábek, kde vypadávají a rozdělují se na dvě strany. U rozdělovací vlaštovky jsou dvě brány, které s Líkasem otevíráme. Každá cesta se pak pomocí dřevěných zobáčků dělí na další dvě dráhy: stromeček – žebřík, kolotoč – mlýnské kolo. Zobáčky si můžete nastavit tak, že jedna z drah je zcela uzavřená a druhá otevřená, nebo do střední polohy, kuličky pak náhodně vbíhají do obou cest. Gemilka a Feďuša se vozí na kolotoči u výpadu kuliček, který se kuličkami roztáčí. Je to děsná sranda, no a ne? Dole na spodní desce se kuličky shlukují a snaží se znovu zapadnou do dírky v unašecím kole a to je vytáhne zpátky nahoru. A tak pořád dokola.

Ručím za to, že u téhlé nádherné, důmyslné věci se vždycky bude tlačit chumel tatínků a dětí!

Dodáváme v pevné lepenkové krabici s víkem. Cena nezahrnuje pišliky a kuličky.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH3 500

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova