Pišlická desková trojhra

Umělecky zpracovaná stolní desková hra, připravená pro trojitou zábavu: dáma, bludiště, přeskakovaná. Nevíte, co to je? Čtěte dál!

Pišlická desková trojhra je luxusně zpracovaná stolní dřevěná hra pro dva hráče, která umožňuje hned tři různé hry: dámu, bludiště a přeskakovanou. Vyberte si! Klasická dáma, jak ji znáte, je v pišlickém provedení vybavena filcovými límci pro pišliky, kteří dosáhnou protějšího pole a stanou se dámou. Jednoduché a elegantní, velmi dobře rozpoznatelné. Bludiště je chytlavá hra, která se hraje pouze s jedním pišlikem a sadou překážek, které se kladou nepříteli do cesty. Je vhodná pro děti už od 4 let! Dokážete se dostat na druhou stranu a zároveň bránit protivníkovi v pohybu? Kdo bude rychlejší? Tady si užijete hodně legrace. A nakonec přeskakovaná: strategická hra, vzdáleně  připomínající šachy. Figurky se ale nevyhazují, všechny zůstávají ve hře a pohybují se přeskakováním, všechny stejně. Hra výborně podněcuje soustředění, představivost, rozvíjí strategické myšlení. Vhodná pro hráče od 5ti let. Osvědčuje se výborně i u středoškoláků a starších.

Tento vychytaný set ocení milovníci stolních her, zábavného přemýšlení. Každý stolní zápas bude pro vás zcela nový a neopakovatelný. Rozvíjejte s dětmi logické myšlení, učte se z chyb, cvičte se ve střehu.

Desková hra je vyrobena z masivního březového dřeva natur. Pouze hrací pole jsou diagonálně natřena šedou barvou, pro rozlišení. Celá hrací deska je složitelná pomocí dřevěného pantu do praktického balení (drží vestavěným magnetem). Do dutiny složené hrací desky si můžete uschovat všechny hrací pomůcky a pravidla her. Tohle vás bude bavit!

Dodáváme v lepenkové krabičce s návodem.

Rozměry hrací desky v otevřeném stavu: 40cm x 34cm (tloušťka 2,5cm)

Příslušenství v ceně: 16 bílých pišliků, 16 tmavých pišliků, 20 překážkových tyček, 6 světlých límců na dámu, 6 tmavých límců na dámu.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH4 000

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu