odřezky z dílny

Krásné kousky dřeva pro vaše kutění. Odřezky z dílny různých dřev a velikostí. Máte chuť si zkusit řezat, vrtat, brousit, spojovat? Tohle je pro vás dřevěná výzva.

Vybíráme pro vás hezké kousky dřeva, které nám v dílně zbydou a je nám líto je házet do kamen. Alespoň dva odřezky jsou vždy hezké, velké, bez vady. Ostatní pak jako doplněk, mohou být různých velikostí a druhů. Obvykle do sady dáváme: smrk, jasan, břízu nebo olši, někdy jilm, vždycky buk. Pokud máme, přidáme také ořech, hrušeň, třešeň – nějaké ovocné dřevo.

Vynikající dárek, nebo doplněk zejména pro kluky, kteří mají základní nářadí v dílně, ale chybí jim různorodý, zajímavý materiál.

S odřezky můžete volně, tvořivě pracovat. Zkoušet jen tak brousit, řezat, vrtat, lepit, hoblovat, frézovat. Můžete si zkusit vyrobit domeček, autíčko, panáčka, cokoliv. Můžete na odřezky malovat, nebo je natírat barvou. Každý kousek dřeva je tužkou popsaný, aby byl zřejmý druh. Poznáte podle kresby dřevo? Povšimnete si různé tvrdosti, různých vlastností? Zkoumat svět dřeva je krásné dobrodružství!

Naskládáme tolik odřezků, aby jich bylo aspoň do 1kg.

Všechno je samozřejmě sušený truhlářský materiál, vhodný k dalšímu zpracování.

Baleno v lepenkové krabičce o rozměrech 26 x 12 x 11 cm.

Sadu není možné poskládat na zakázku, pracujeme s tím, co je momentálně k dispozici.

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH400

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu