Pišlický vodní mlýnek

Sen každého šikovného kluka, který tráví horké léto v potoce! Velký vodní dřevěný mlýn, vodní kolo, turbína, stroj, poháněný vodou! Jeho vyváženost a krásné zpracování bude přinášet radost a bude ozdobou u chalupy, nebo na letním táboře. Zážitky se počítají.

Pišlický vodní mlýnek je úžasně jednoduše a přitom důkladně vymyšlená dřevěná hračka pro děti ve věku přibližně 6 – 14 let. Je určená pro pohánění vodním proudem, tj. je třeba ji umístit do svižného potoka, nebo pod splávek, či pod dětmi postavenou hráz. Lopatka by měla být ponořená ideálně 8 – 10 cm do tekoucí vody. Mlýnek se bude ve vodním proudu vyrovnaně, vesele točit. Součástí balení je: střed, (spárovaná olše) dřevěná osička, (buk) 8 klínků (jasan) a 8 lopatek (buk). Podpůrné „vidličky“ nejsou součástí balení, je třeba je vyrobit z přírodního materiálu. Pro sestavování mlýnku budete potřebovat kladívko. Pozor! Při zatloukání klínků postupujte výhradně jemným ťukáním rovnoměrně pořád dokola, abyste jeden z klínků nevrazili silněji a hluběji než ostatní a nezpůsobili tak rozštípnutí středu! Klínky musí být zatlučeny všechny stejnou silou směrem do středu. Po použití nechejte mlýnek zcela oschnout ve stínu, jeden den i déle. Poté teprve rozebírejte. Hračka vám vydrží dlouhé roky.

U Vás do 14 dnů
Doprava od 80 Kč
Cena včetně DPH1 000

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu