4sada retroher

0× hlasováno | Ohodnotit
V pořadači najdete 4 naše hry a ke každé vychytaný návod na mnoho her pro děti i dospělé: Pruženku (skákací guma), Kuličníka (kuličky), Cézarky (kostky) a Žralovce (karty). Vše sladěné do barev lesního ovoce: borůvek a jahod.

Všechny krabičky i pořadače vyrábíme v české továrně, lepí se ručně. V Kuličnkovi jsou české ručně barvené hliněnky. Pytlíčky na Kuličníka a Cézarky jsou z české chráněné dílny. Karty jsou od výrobce karet s více než stoletou historií. Jsou ze speciálního karetního kartonu a s karetním lakem, aby měly správný skluz, dlouho vydržely a neprosvítaly. Žádná Čína, všechno od zlatých českých ručiček.

Pruženka 

V krabičce je skákací guma, podrobný návod na skákání od jedniček u kotníků až k desítkám nad hlavou a mnoho rozšíření jako jahody, přeskok, žabka, coca-coly nebo pekařky. Pravidla, jak skákat gumu, jsou totiž samozřejmě základ. 

Kuličník

Kuličník vám ukáže nejen klasické cvrnkání, ale i další hry s kuličkami. Balení obsahuje pytlík, návod a české ručně barvené hliněnky (mají atest pro dětské hračky), kuličky jsou ve dvou barvách, abyste hned mohli začít hrát. 10 si necháte a 10 dáte soupeři. V návodu je 9 různých her. Některé s důlkem, jiné se dají hrát i bez něj. 

Cézarky

Naše kostky Cézarky jsou dřevěné, vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů v jedné z posledních továren v Evropě, které se ještě výrobě dřevěných hraček věnují. V balení je 6 kostek ve dvou barvách. K tomu lněný pytlíček z české chráněné dílny a podrobný návod na 13 kostkových her.  

Žralovci

Žralovci jsou karty, které jsme ve spolupráci s naším ilustrátorem Lukášem Fibrichem vyvinuli tak, aby s nimi šlo hrát mnoho klasických českých her. Ne jen jediná. Každá krabička obsahuje 36 karet a jednu náhradní. Dá se s nimi hrát větší bere (vojna), sexteta (obdoba kvartet, ale se šesti kartami), vole padni!, švindl, černý Petr nebo blázinec. A k tomu ještě zábavné hry pro zručné prstíky – záchod nebo stavění domků. Karty jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu, díky karetnímu laku mají dobrý skluz, neprosvítají ani proti světlu a dlouho vydrží. Krabičky jsou z české továrny a ručně potahované.

Všechny naše hry ilustroval Lukáš Fibrich. 

 Pozor: Testováno na dětech i dospělých. Nebezpečně návykové!

Doprava u tohoto produktu již od 180 Kč
1 320
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

4 Kavky
Nuda neexistuje

Zajímavé články