Tipy, rady & inspirace

Oblíbená letní aktivita Čechů? Jednoznačně grilování!

Snad všichni mají rádi posezení s příteli či rodinou na zahradě u grilování. A zdá se, že právě na to konečně přichází ta správná roční doba a hlavně počasí. Podívejte se na naše tipy, kterými můžete letošní grilovací sezónu oživit a před svými hosty se blýsknout. Tak s chutí do toho!

Základem grilování je samozřejmě samotný gril. Pokud vám ve vybavení vaší zahrady nebo terasy stále chybí, podívejte na unikátní designový gril od firmy tří kamarádů s názvem GrillArt. Existuje ve čtvercovém či obdélníkovém provedení a inspirací pro něj byla atmosféra táboráku, u kterého sedí všichni pospolu. Grilovat tak mohou všichni společně, a jde tedy o koncept, který podporuje sdílení, komunikaci a interakci mezi lidmi.

S dobrým jídlem se na grilování počítá. Proč ho ale ještě více neozvláštnit? Takové chutney může být jakousi třešničkou na dortu a vaše už tak jisté skvělé pohoštění dovést k dokonalosti. Jedná se o sladkokyselou pikantní omáčku vhodnou k masům, ale třeba i k sýrům, a hlavně vyrobenou poctivě v České republice. Tato netradiční omáčka z ovoce je navíc jistě i zdravější než běžné kečupy, majonézy a hořčice z obchodu. Tak překvapte své hosty něčím novým!

Pro neposedné hosty, kteří si budou chtít zkrátit čekání na jídlo, nebo jako zábavnou činnost po jídle, si můžete nachystat nějakou hru. Co třeba takový pétanque? Jak už název napovídá, jedná se původně o francouzskou společenskou hru, oblíbená je ale i v Česku. Výhodou je, že pétanque si může zahrát opravdu skoro každý, děti i starší lidé, a tak je pro grilování, oslavu či jakoukoliv jinou podobnou akci vhodnou zábavou.

Související produkty