Poslední kus

Pánský Opasek Classic

Pořádný opasek vyrobený na míru z jednoho kusu pravé hovězí kůže a masivní spony z nerezové ocele. Tenhle kousek vydrží věky a bude se skvěle nosit. Tloušťka kůže 3,5 - 4 mm, šířka 38 mm.

Každý kousek je originál. Chtěli byste na vybraný produkt přidat iniciály či celé jméno? Nebo by se vám líbilo výrobek prošít jinou barvou nitě? Napište mi a určitě něco vymyslíme.

Podlě mě by měl být pořádný opasek vždy na míru. Proto prosím zvolte velikost změřenou podle obrázku níže. Pokud požadovaná velikost není v nabídce, zvolte tu která je požadované délce nejblíže, opasek objednejte a přes formulář v pravo mi napište jak dlouhý opasek si přejete. Použijte prosím stejný konkatktní email jako u objednávky.

Pokud jste zvolili ražbu ve volbě variant, napište mi prosím přes formulář v pravo co si přejte do opasku vyrazit. Standartně umistuji ražbu na špičku opasku, je zde vždy vidět a zaroveň uživatel s ní příjde nejčastěji do kontaktu, takže mu vždy udělá radost:)

 

Skladem poslední 1 kus
Doprava od 60 Kč
Cena 1 490

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

  • Kabelky a tašky
  • Peněženky
  • Psaníčka
  • Opasky
  • Aktovky
  • Ostatní doplňky

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova