Poslední kus

Pánský opasek Classic

Pořádný pásek vyrobený na míru z jednoho kusu pravé hovězí kůže, s masivní sponou z nerezové oceli. Tenhle kousek vydrží věky a bude se skvěle nosit. Tloušťka kůže 3,5 - 4 mm, šířka 38 mm.

Každý kousek je originál. 

Chtěli byste na vybraný produkt přidat iniciály či celé jméno? Nebo by se vám líbilo výrobek prošít jinou barvou nitě? Napište mi a určitě něco vymyslíme.

Podlě mě by měl být pořádný opasek vždy na míru. Proto prosím zvolte velikost změřenou podle obrázku níže. Pokud požadovaná velikost není v nabídce, zvolte tu která je požadované délce nejblíže, opasek objednejte a přes formulář v pravo mi napište jak dlouhý opasek si přejete. Použijte prosím stejný konkatktní email jako u objednávky.

Pokud jste zvolili ražbu ve volbě variant, napište mi prosím do poznámky v objednávce co si přejete do opasku vyrazit. Standartně umisťuji ražbu na špičku opasku, je zde vždy vidět a zaroveň uživatel s ní příjde nejčastěji do kontaktu, takže mu vždy udělá radost:)

 

Skladem poslední 1 kus
Doprava od 60 Kč
Cena 1 490

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

  • Kabelky a tašky
  • Peněženky
  • Psaníčka
  • Opasky
  • Aktovky
  • Ostatní doplňky

Podobné produkty

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu