Láhev Twoot s vlastním gravírováním

Dřevěná ručeně vyráběná láhev je pro všechny, kdo mají rádi udržitelné produkty, českou výrobu, a hlavně přírodní materiály. Spojení dřeva a kovu je elegantní kombinací, která je šetrná vůči životnímu prostředí slouží primárně jako nádoba na pití a bytový doplněk.

Podrobnosti k požadovanému gravírování prosím uveďte v poznámce u objednávky.

Tělo láhve tvoří elegantní kombinace dřeva a nerezové oceli, díky které je téměř nezničitelná. Zároveň poskytuje dokonalou ochranu pro jakýkoliv druh nápoje, který ponechá chladným při horkých dnech. 

Vnější část je tvořena dřevěným obalem, který je zhotoven z jednoho kusu bukového dřeva. Dřevo pokrývá většinu nerezové části, které společně vytváří harmonickou kombinaci. Dřevěný obal je pro své lepší vlastnosti pečlivě naolejován a taktéž samozřejmě zbroušen do hladka. Na nerezové tělo dokonale padne mohutné nerezové víčko, ve kterém je ukryto těsnění.

Láhev výborně poslouží jako originální doplněk vaší domácnosti, ale také se z ní může stát zajímavý dárek, či firemní produkt, a to díky možnosti vypálení loga do dřevěného obalu. Jedná se o kvalitní český výrobek, kdy všechny části jsou vyráběny v České republice.  

U Vás do 21 dnů
Doprava od 99 Kč
Cena 1 730

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

  • Ostatní v kuchyni

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu