We Are All One - A3 plakát s posterem pro nácvik písma, rukopisu, kaligrafie

0× hlasováno | Ohodnotit
Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

S Typostery získáte dvě verze tisku:

- nejprve originální hotový plakát pro okamžité zarámování či zavěšení
- a druhá verze plakátu, kde jsou všechny obrysy, křivky a tvary předtištěny světle šedou barvou. Tomu říkáme TYPOSTER. Tuto verzi můžete tužkou, perem nebo jakýmkoli psacím / kreslicím nástrojem vyplnit dle předtištěných linií. Tímto způsobem si procvičíte svůj rukopis, uvolníte se a vytvoříte také vlastní kus artu.

Plakáty ve formátu A3 jsou vytištěny na hedvábném papíru Olin Smoothe Cream 200g. Balení obsahuje:

- Dokončený poster fromátu A3
- Typoster s předtištěnými liniemi formátu A3
- Pohlednici formátu A6
- Procvičovací list formátu A6- Procvičovací list formátu A6
- Ilustrovaný návod

We Are All One

Za jednu z největších příčin mnoha problémů v našem světě považuji to, že lidé dělají rozdíly. Dělají rozdíly mezi sebou navzájem, mezi námi a zvířaty či mezi různými živočišnými druhy. V mé osobní filosofii není důležitějších nebo méně důležitých bytostí. Všichni máme svoje místo na Zemi, svůj úkol, svoji roli, všichni jsme stejně potřební pro to, aby Země byla v harmonii. Všichni jsme jedno – We are all one.

Martine Malášková

Martina miluje barvy. Nejčastěji se vyjadřuje na papíře fixami, akvarelem, akrylem, tuší, kávou... Tvoří taky z korálků, drahých kamenů, polymerové hmoty, trochu z látky a hodně ze slov. Nemá žádné formální umělecké vzdělání, přesto si bez výtvarna svůj život nedokáže představit. Když tvoří, je šťastná.

Všechny postery byly autory vytvořeny speciálně pro projekt Typostery od Kayu.

Doprava u tohoto produktu již od 50 Kč
480
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

KAYU
Život je příběh, který stojí zato psát.

Zajímavé články