Typoster / Every Night Show

A3 plakát s posterem pro nácvik písma, rukopisu a kalligrafie.

Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě  maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

S Typostery získáte dvě verze tisku:

. nejprve originální hotový plakát pro okamžité zarámování či zavěšení
. a druhá verze plakátu, kde jsou všechny obrysy, křivky a tvary předtištěny světle šedou barvou. Tomu říkáme TYPOSTER. Tuto verzi můžete tužkou, perem nebo jakýmkoli psacím / kreslicím nástrojem vyplnit dle předtištěných linií. Tímto způsobem si procvičíte svůj rukopis, uvolníte se a vytvoříte také vlastní kus artu.

Plakáty ve formátu A3 jsou vytištěny na hedvábném papíru Olin Smoothe Cream 200g. Balení obsahuje:

. dokončený poster fromátu A3
. typoster s předtištěnými liniemi formátu A3
. pohlednici formátu A6
. procvičovací list formátu A6- Procvičovací list formátu A6
. ilustrovaný návod

Ilustrace Cinema series vycházejí z typicky ženských vztahových insightů. Vždyť co je přece před spaním nejlepší program ženského mozku, než podrobná analýza všech láskových kiksů, vyřčených a vykřičených vět, nejlépe i deset let dozadu? 

BÁRA BALGOVÁ / ilustrátorka, reklamní art directorka, a dívka, která zvládne usednout i na ševcovský verpánek. Její výtvarný, někdy lehce provokativní a cenzurovaný styl už dokreslil mnoho příběhů na stránkách knih, křídových magazínů jako Marianne, magazínu Ekonom nebo Hospodářských novin. A co třeba její tričko s Olgou Havlovou z limitované edice Harper's Bazaar? Nemáte jej třeba ve skříni? Z reklamní tvorby možná zase znáte její plechové dítě, Kofolího robota Karla. Z domu nevychází bez tužky a vysokých podpatků.

Všechny postery byly autory vytvořeny speciálně pro projekt Typostery od Kayu.

Skladem
Doprava od 50 Kč
Cena 480

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu