Typoster / Trust

A3 plakát s posterem pro nácvik písma, rukopisu, kalligrafie.

Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě  maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

S Typostery získáte dvě verze tisku:

. nejprve originální hotový plakát pro okamžité zarámování či zavěšení
. a druhá verze plakátu, kde jsou všechny obrysy, křivky a tvary předtištěny světle šedou barvou. Tomu říkáme TYPOSTER. Tuto verzi můžete tužkou, perem nebo jakýmkoli psacím / kreslicím nástrojem vyplnit dle předtištěných linií. Tímto způsobem si procvičíte svůj rukopis, uvolníte se a vytvoříte také vlastní kus artu.

Plakáty ve formátu A3 jsou vytištěny na hedvábném papíru Olin Smoothe Cream 200g. Balení obsahuje:

. dokončený poster fromátu A3
. typoster s předtištěnými liniemi formátu A3
. pohlednici formátu A6
. procvičovací list formátu A6- Procvičovací list formátu A6
. ilustrovaný návod

Pokud chceme důvěřovat, musíme se navrátit do sebe. Je od nás vyžadován jistý akt vůle, který jde ruku v ruce s aktem odevzdání. Otevření se důvěře je jako plynulý nádech a plynulý výdech. S každým nádechem můžeme otevřít naše srdce a naši mysl a s výdechem můžeme pustit naši kontrolu. Pouze v důvěře se můžeme otevřít životu a pouze v důvěře, může život přijít až k nám.

ANDREA KLAŠKOVÁ / Andrea vystudovala Tělový design na Fakultě výtvarných umění v Brně a od té doby se profesionálně věnuje grafickému designu. Pokud má prostor, ráda tvoří různé věci od bot až po indonéskou batiku.

Všechny postery byly autory vytvořeny speciálně pro projekt Typostery od Kayu.

Skladem
Doprava od 50 Kč
Cena 480

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu