Kayu PURO - Tyrkysové plnící pero ze dřeva Kokosové palmy

Kompletně ručně vyráběné plnicí pero vlastní konstrukce a designu díky magnetickému zavírání také velmi praktické a návykové.

Tyrkysové části jsou z eloxovaného hliníku, tělo a víčko z kokosové palmy, vnitřní výztuhy z mosazi. Všechny součásti kromě magnetů vlastnoručně vyrábíme, hrot pochází z Německa. Dřevo je z recyklovaných zdrojů, nepodporujeme kácení exotických stromů.

Konstrukce pera je lehká, funkční a díky magnetickému zavírání také velmi praktická a návyková. V otevřeném stavu je pero hladké, což umožňuje úchop v libovolné výšce, přitom je dobře vyvážené díky hliníkovému gripu a dlouho odolává zasychání. Pero dodáváme včetně plstěného pouzdra.

Do pera pasují standardní bombičky nebo může být osazeno konvertorem pro plnění z kalamáře. Ocelový hrot s iridiovou špičkou je možné dodat v jedné ze 3 různých tlouštěk - tenký (F), střední (M), silný (B), v pozlacené variantě pak tenký (F), střední (M). Pero dokážeme opatřit i kuličkovým hrotem. V případě, že si nevíte rady s výběrem hrotu a způsobem plnění, nebojte se na cokoliv zeptat, rád poradím.

Od roku 2015 máme za sebou přes 700 kusů na míru vyráběných dřevěných per a několik stovek per kovových a namáčecích.

U Vás do 14 dnů
Doprava od 100 Kč
Cena 3 780

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

KAYU

Život je příběh, který stojí zato psát.

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova