Kayu Puro - Olivové plnící pero ze dřeva Olivovníku

0× hlasováno | Ohodnotit
Kompletně ručně vyráběné plnicí pero vlastní konstrukce a designu díky magnetickému zavírání také velmi praktické a návykové.

Olivové části jsou z eloxovaného hliníku, tělo a víčko z olivovníku, vnitřní výztuhy z mosazi. Všechny součásti kromě magnetů vlastnoručně vyrábíme, hrot pochází z Německa. Dřevo je z recyklovaných zdrojů, nepodporujeme kácení exotických stromů.

Konstrukce pera je lehká, funkční a díky magnetickému zavírání také velmi praktická a návyková. V otevřeném stavu je pero hladké, což umožňuje úchop v libovolné výšce, přitom je dobře vyvážené díky hliníkovému gripu a dlouho odolává zasychání. Pero dodáváme včetně plstěného pouzdra.

Do pera pasují standardní bombičky nebo může být osazeno konvertorem pro plnění z kalamáře. Ocelový hrot s iridiovou špičkou je možné dodat v jedné ze 3 různých tlouštěk - tenký (F), střední (M), silný (B), v pozlacené variantě pak tenký (F), střední (M). Pero dokážeme osadit i kuličkovým hrotem. V případě, že si nevíte rady s výběrem hrotu a způsobem plnění, nebojte se na cokoliv zeptat, rád poradím.

Od roku 2015 máme za sebou přes 700 kusů na míru vyráběných dřevěných per a několik stovek per kovových a namáčecích.

Doprava u tohoto produktu již od 100 Kč
4 130
U Vás do 14 dnůVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

KAYU
Život je příběh, který stojí zato psát.

Zajímavé články