Bohyně duhy a nositelka zpráv.(60X82, komb. technika.)

Kresba komb. tech. na papír.(pastele různé druhy, pastelka, tuže, gely, foto).

Bohyně duhy a nositelka zpráv, též sestra Harpií, Iris ráčila mne navštívit a novinu mi sděliti.(60X82, komb. technika.)

Třetí, čtvrtá, pátá???---.vše je TADY, Teď---Výživu vám posílá, tak naplno jí polykej a pořád jenom nevzlykej---(aby jsi naplno polykal zpřístupni svůj středový kanál po celé délce svého těla)---když neumíš se napít, pak je mi líto, v jemnějších světech není pro Tě místo---(do světů těžší hustoty se podívej, nahlídni pro upamatování kdo jsi byl a kdo jsi nyní, stačí zabrat za kliku)---když ztratíš svoje spojení, pak jasným znakem je vykolejení, nejsi v proudu, poznáš to, návrat radostný je o to více---rychlá jízda v polykaní zabrání vždy ulpívání, střez se tedy vazeb---poslíčkové přichází a novinu vám zvěstují, že narodí se nová Zem---když rodí žena dítě, to radostná je zpráva, však bolest přec---(jak nahoře, tak dole, jak v malém, tak ve velkém)---čemu nerozumíš stále?????

Skladem poslední 1 kus
Doprava ZDARMA
Cena 15 500

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Podobné produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu