Stolní hodiny ze dřeva Clockies Touch

Stolní hodiny z masivního dřeva s hliníkovými rafičkami.

Stolní hodiny z masivního dřeva vycházejí z původního designu stolních betonových hodin série Clockies Touch. Jsou originálním doplňkem v každém interiéru. Najdou si své místo na nočním stolku, na poličce či na konferenčním stole. Můžete je také zavěsit na stěnu a využít je jako malé nástěnné hodiny.

Pečlivě vybírané masivní dřevo, jeho přirozená kresba a ruční zpracování jsou zárukou výroby jedinečných kusů. Ciferník je ručně opracován, vybroušen a ošetřen přírodním voskem (zvýrazňuje strukturu dřeva, odpuzuje nečistoty a vodu, je zdravotně nezávadný a příjemný na dotek). Každý kus je kontrolován a díky přírodní struktuře se stává originálem.

Na výběr je ze dvou provedení, a to ořechové dřevo s rafičkami ze zlatě eloxovaného hliníku a světlé dubové dřevo s rafičkami z titanově eloxovaného hliníku. Hodiny pohání německý quartzový strojek s vysokou přesností, tichý a bez hlasitého tikání. Osadili jsme ho rafičkami vlastního designu.

Hodiny jsou určeny do interiéru. Nevystavovat vodě, vysokým vlhkostem, přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 0,2 kg
Materiál ciferníku: Masivní dřevo
Rozměry ciferníku: Průměr 10 cm, tloušťka 4 cm

Skladem
Doprava od 99 Kč
Cena 1 990

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu