Stolní hodiny z betonu Clockies Touch

Stolní hodiny ve tvaru kruhu s dřevěnými rafičkami. Betonový ciferník průměru 10 cm v bílé, šedé a antracitové barvě.

Stolní betonové hodiny Clockies ve tvaru kruhu jsou inspirovány nadčasovostí a minimalismem. Najdou si své místo na nočním stolku v ložnici, na poličce v obývacím pokoji či na konferenčním stole. Můžete je také zavěsit na stěnu a využít je jako malé nástěnné hodiny.

Ciferník jsme navrhli ze speciální betonové směsi. Obsahuje prvotřídní portlandský cement, čisté křemičité písky, vodu a barevné pigmenty ve vyvážených poměrech. Pečlivě vybíráme vstupní suroviny a jedině ty nám garantují kvalitní vlastnosti celého výrobku.

Na povrchu se vyskytuje pórovitá struktura betonu a je probarvená v celém svém objemu. Hodiny pohání německý quartzový strojek s vysokou přesností, tichý a bez hlasitého tikání. Osadili jsme ho rafičkami vlastního designu.

Každý betonový výrobek je originál a zraje v průběhu času. Žádný nemá stejnou povrchovou strukturu. Zrání, struktura betonu a klima v interiéru mohou ovlivnit barevný odstín, který udává jedinečnost našich betonových hodin Clockies.

Hodiny jsou určeny do interiéru. Nevystavovat vodě, vysokým vlhkostem, přímému slunečnímu záření.

Hmotnost: 0,45 kg
Materiál ciferníku: Beton
Rozměry ciferníku: Průměr 10 cm, tloušťka 4 cm

Skladem
Doprava od 99 Kč
Cena 1 490

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu