Náramkové hodinky "Orloje" 45 mm

Model "Orloje" je naším nejrobustnějším počinem. Tělo hodinek o průměru 45 mm se snoubí s ciferníkem tvořeným z karbonu nebo velbloudí kosti. Design inspirovaný armádními hodinkami z let 1930 - 1980 pak jednoduše doplňuje celou, zajímavou kompozici.

Máte-li rádi robustní hodinky, Orloje jsou přesně pro Vás. 

Robustnost hodinek rozhodně nelze popřít, o těla průměru 45 mm po masivní korunku až po kožený pásek šíře 24 mm. To celé tvoří opravdu veliký dojem. Zároveň ale svým zpracování, hodinky nabízí široký záběr nošení, od volnočasové módy po oblek, s tím vším vypadají skvěle, což můžeme osobně potvrdit.  

Hodinky přesně pro Vás

Specifikem pro hodinky od Westfal Watch je vždy osobitý styl a ruční výroba, kterou projde každý námi vyrobený ciferník. Navíc, aby Vaše hodinky byli skutečně nezaměnitelným originálem, každé si můžete nakonfigurovat dle Vašich představ. Možnost konfigurace je:

  • Výběr materiálu ciferníku - karbon / velbloudí kost
  • Barva designu ciferníku 
  • Možnost vlastního nápisu / dotvoření designu
  • Příprava a design ručně tvořeného řemínku

Řemínek k těmto hodinkám byl vytvořen naším partnerem, kolegou, značkou Ogar Bags. Krom hodinek je tak i řemínek krásným dílem ruční práce a odrazem lásky k řemeslu. 

Technická specifikace: 

Tělo hodinek - robustní kovové tělo o průměru 45 mm, chirurgická ocel 316L 

Strojek - Seiko NH35A automat s možností ručního nátahu

Karbonový ciferník / ciferník z velbloudí kosti s možností definice barvy grafiky

Kožený řemínek Ogar Bags (volitelná barva)

Vzhledem ke konfiguraci každého našeho kusu, je doba dodání delší než u obvyklých hodinek. Za Vaše čekání však obdržíte originál, který vás bude prezentovat a dlouho těšit.  

 

Skladem
Doprava ZDARMA
Cena 13 499

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu