Náramkové hodinky "Carbon Classic"

Stejně jako jedinečným designovým počinem je černá linka na bílém podkladu, tak i model Crabon Classic je reprezentací jednoduchého a poutavého stylu. Lehké linky doplněné o karbonový ciferník, dělají z hodinek klasický doplněk nevšedního designu.

V jednoduchosti je prostě krása

Model Carbon Classic je naším původním počinem. Jedná se o zcela jednoduchý, ale nestárnoucí styl. Elegantní case vysokého lesku a klasického tvaru, snoubící se s karbonovým ciferníkem dělá z hodinek jedinečnou kombinaci stylu a inovace. S tímhle na ruce budete jedineční. A kdyby to bylo přeci jen málo, připravili jsme pro tento model kombinaci vrstveného ciferníku z karbonu a velbloudí kosti - a to je vážně nevšední unikát.  

Hodinky přesně pro Vás 

Specifikem pro hodinky od Westfal Watch je vždy osobitý styl a ruční výroba, kterou projde každý námi vyrobený ciferník. Navíc, aby Vaše hodinky byli skutečně nezaměnitelným originálem, každé si můžete nakonfigurovat dle Vašich představ. Možnost konfigurace je:

  • Druh karbonu na ciferníku
  • Barva designu ciferníku 
  • Možnost vlastního nápisu / dotvoření designu

Hodinky pak svou konfigurací tvoří nejen doplněk běžného nošení, ale je v nich zahrnuto i Vaše cítění a vize. Ať na obchodní schůzce, doma v obývacím pokoji, nebo na rande, nebudou to jen hodinky, bude to i kus Vás.

Model Carbon Classic, ať už ve svém klasickém podání (jen karbon) nebo v kombinaci s velbloudí kostí je spíše elegantnějšího stylu, ale ani k mikině nevypadá vůbec špatně. Ať ho budete nosit jakkoli, Věříme že Vám  vždy udělá radost a při pohledu na čas, Vám vždy připomene "jo, tohle jsem z půlky vymyslel i já"...

Technická specifikace: 

Tělo hodinek - robustní bronzové tělo o průměru 43 mm 

Strojek - Seiko NH35A automat s možností ručního nátahu

Karbonový ciferník s možností definice barvy grafiky

Kožený robustní dvojsložkový řemínek hodinek (barva dle Vašeho požadavku) / jako alternativu lze zakoupit koženou placku ručně tvořenou značkou Ogar Bags. 

Vzhledem ke konfiguraci každého našeho kusu, je doba dodání delší než u obvyklých hodinek. Za Vaše čekání však obdržíte originál, který vás bude prezentovat a dlouho těšit.  

 

Skladem
Doprava ZDARMA
Cena 8 549

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu