Tipy, rady & inspirace

Nápady na vánoční dárky pro ženy aneb Vánoce už jsou za rohem!

Chybí vám dárek pro manželku, maminku, sestru, přítelkyni či kamarádku? Vánoce jsou za rohem a pokud chcete mít jistotu, že vám dárek dorazí včas a stihnete ho zabalit pod vánoční stromeček, už skutečně není na co čekat! V tomto článku vám přinášíme inspiraci, čím vaši blízkou obdarovat. Pokud se bojíte, že už není čas vybírat, můžete jako dárek zvolit náš dárkový poukaz v několika možných hodnotách. Nepřijdete tak o žádný čas a nemusíte se bát, že se tak obdarovávané netrefíte do vkusu, protože ona si pak bude moct sama vybrat přesně takový dárek, který se jí bude nejvíce líbit. Pokud si však tento článek čtete ještě včas a s výběrem dárku si chcete dát práci sami, čtěte dál, následující řádky jsou přesně pro vás.

Člověk snad nikdy neudělá chybu, když ženě věnuje nějaký šperk, který je navíc kvalitní a může ji zdobit třeba až do konce života. Krásné šperky nabízí například Katia Kolinger. Nejen náušnice či náhrdelník ve tvaru kolibříka jsou skutečně originální. Pokud má ale vámi obdarovávaná žena raději střídmější, méně barevné a méně konkrétní tvary šperků, mohly by jí padnout třeba stříbrné náušnice inspirované tropickými plážemi Costa Riky. Nádherné šperky ale najdete například i u Kláry Bílé. Co třeba takový perlový náhrdelník? Ten by pod Vánočním stromečkem jistě zazářil.

Kvalitní kabelka je k nezaplacení. Vaši obdarovávanou můžete potěšit třeba koženou kabelkou s názvem Minnie od firmy Souma Leather. Kabelka je vyrobena z kvalitní pravé hovězí kůže, takže kromě toho, že krásně vypadá, také dlouho vydrží. Díky své univerzální černé barvě i jednoduchému vzhledu se navíc bude hodit ke každému oblečení.

Snad každého člověka, a ženy obzvlášť, stejně nakonec nejvíce potěší osobní dárek, který je skutečně od srdce. Zkuste v sobě probudit kreativního ducha a vytvořit pro ni originální fotoalbum. Firma Luckydes vyrábí krásně dřevěné fotoalbum na nalepení vlastních fotografií. Když do dárku vložíte svůj čas a v tomto případě i vaše společné hezké vzpomínky, bude jistě oceněn o to více.

Pokud je ráda kreativní právě i vaše obdarovávaná, jistě ji potěší vyšívací sada se zvířaty od firmy Zašívárna. Vyšívat se dá na polštář nebo třeba na oblečení. V sadě najdete vyšívacích bavlnky, vzor na překreslení, rozpustnou fólii k přenesení vzoru na látku, ostrou jehlu, tenký fix pro překreslení vzoru na fólii, jednostranně nažehlovací vlizelín pro zpevnění látky, stehovací niť a také podrobný návod na vyšívací techniky. Najdete tam prostě vše, co bude potřeba na vyšití plameňáka, vlka, jezevce nebo třeba ježka.