Katia Kolinger Jewelry
logs

Katia Kolinger Jewelry

Žít, tvořit, milovat.

Katia Kolinger se šperkům věnuje už od dětství a zlatnickému řemeslu se učila v Čechách i na zahraničních stážích od Francie až po Kostariku. Jako designéra pracovala pro značku ALO diamonds, která ji otevřela cestu k luxusním šperkům a novým technologiím. Na její poslední kolekci KOLIBŘÍCI zákazníci oceňují její hravý styl, barevnost i ekologické zpracování plastu. Katia sní o špercích, které se budou dědit z generace na generaci. Kromě designových kolekcí vytváří i svatební prstýnky na míru každému páru. Za inspirací i dalším studiem cestuje po celém světě a v jejích špercích, tak můžete cítit vůni dálek.
Šperky vznikají v Čechách, v domácí zlatnické dílně. Nejčastějším materiálem je stříbro, ale také zlato v kombinaci s drahými kameny, polodrahokamy a jinými přírodninami. Ekologické zpracování plastů je výsadou kolekce Kolibříci, která je tímto materiálem výjimečná.

Kategorie výrobce

Náušnice
Náramky
Náhrdelníky
Prsteny
Přívěsky
Manžetové knoflíčky

Kolibříka má ve šperkovnici také Eva Burešová. 
 

Zajímavé články

Aromaterapie v pohodlí domova

O aromaterapii jste už jistě slyšeli. V dnešním článku se podíváme na to, co k ní je potřeba, a ukážeme si, že není vůbec těžké se v pohodlí domova