Katia Kolinger Jewelry
logs

Katia Kolinger Jewelry

Žít, tvořit, milovat.

Katia Kolinger se šperkům věnuje už od dětství a zlatnickému řemeslu se učila v Čechách i na zahraničních stážích od Francie až po Kostariku. Jako designéra pracovala pro značku ALO diamonds, která ji otevřela cestu k luxusním šperkům a novým technologiím.

Na její poslední kolekci KOLIBŘÍCI zákazníci oceňují její hravý styl, barevnost i ekologické zpracování plastu. Katia sní o špercích, které se budou dědit z generace na generaci. Kromě designových kolekcí vytváří i svatební prstýnky na míru každému páru. Za inspirací i dalším studiem cestuje po celém světě a v jejích špercích, tak můžete cítit vůni dálek.

Šperky vznikají v domácí zlatnické dílně v centru Prahy. Nejčastějším materiálem je stříbro, ale také zlato v kombinaci s drahými kameny, polodrahokamy a jinými přírodninami. Ekologické zpracování plastů je výsadou kolekce Kolibříci, která je tímto materiálem výjimečná.

Kategorie výrobce

Náušnice
Náramky
Náhrdelníky
Prsteny
Přívěsky
Manžetové knoflíčky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu