Masivní postel Viller

Postel z masivního smrku, který jsme před vykartáčováním opálili tak, aby po vykartáčování zůstaly jeho tvrdé části tmavé a díky tomu ještě více vynikla krása a přirozená kresba dřeva. Vaše ložnice ožije a stane se z ní místo, které budete doma milovat nejvíce!

Postel Viller jsme vytvořili na přání těch, kteří nepropadli kouzlu epoxidové pryskyřice. Díky bytelné konstrukci (tloušťka čela 8 cm, tloušťka bočnic 4 cm) nebudete muset řešit nestabilitu, či vrzání a skřípání. Zakládáme si na kvalitě, a proto jsme konstrukci sestrojili tak, aby postel vydržela co nejdéle.

Dřevo: 4 cm opalovaný a kartáčovaný smrk – masiv
Rošt: ano pevný
Váha postele: 140 kg
Výška čela: 110 cm, tloušťka čela: 8 cm 
Výška nohou: 51 cm 
výška lehu: 55 cm - záleží na výšce matrace a zapuštění. Tento rozměr je uveden při výšce matrace 17 cm a zapuštění 8 cm. Standardně je matrace zapuštěna 8 cm. Pokud si ale přejete matraci zapustit více, stačí to napsat do poznámky k objednávce. Matrace může být zapuštěna až 14 cm.

Zdarma: Přeprava, nastěhování i montáž!

*Fotografie jsou pouze ilustrační. Každá postel, kterou vyrobíme, je naprosto unikátní díky své vlastní kresbě dřeva, která není nikdy totožná.
Při výběru dřeva si vždy dáváme maximálně záležet na tom, abychom vybrali tu nejzajímavější kresbu, která ve vaší ložnici vytvoří místo, kam se budete vždy rádi vracet. 

U Vás do 90 dnů
Doprava ZDARMA
Cena včetně DPH49 700

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

DOMPOS

Vyrábíme jediné postele svého druhu v ČR
  • Bydlení
  • Stoly
  • Postele

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu