Nabytek z masivu a epoxidové pryskyřice
Nabytek z masivu a epoxidové pryskyřice

DOMPOS

Vyrábíme jediné postele svého druhu v ČR

Dompos tvoří nedaleko Prostějova dvojice bratrů Dominik a Filip Eliášovi. Ctí řemeslo a vyrábějí kvalitní masivní postele v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí. Právě díky kombinaci opalovaného a kartáčovaného dřeva a epoxidové pryskyřice se postele DOMPOS stávají skutečným unikátem. 

 

Kategorie výrobce

Bydlení
Stoly
Postele

Portfolio výrobce

Produkty

KDO STOJÍ ZA VÝROBOU POSTELÍ DOMPOS?


Jmenuji se Dominik a již čtvrtým rokem se věnuji výrobě masivních postelí. 2 roky zpět jsem výrobu masivních postelí doplnil o epoxidovou pryskyřici, díky které se mé postele staly designově naprosto odlišné od běžně nabízených postelí na trhu. Značka DOMPOS vznikla spojením slov DOMinikovy POStele.

PRVNÍ POSTEL S PRYSKYŘICÍ

Cestu ke dřevu jsem si našel již v útlém věku. Měl jsem k němu vždy blízko. Velký podíl na tom má i můj děda, který mě vždy brával do dílny a naučil mě nejen to, jak se dřevem správně pracovat, ale také to, jak důležité je vyladit každý detail.
Epoxidová pryskyřice pro mě byla ale naprosto něco nového. Velmi se mi líbila myšlenka odlišení, myšlenka toho, že budu vyrábět něco, co tu ještě nikdo jiný nedělá. A tak se taky stalo. Netrvalo dlouho a já vyrobil svou první masivní postel v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí.


PRYSKYŘICE SE LÍBILA

Myšlenka originálního nábytku se ale nelíbila pouze mně. Líbila se také mému okolí, které mou postel s epoxidem vidělo. A já cítil, že to je cesta, kterou bych se měl vydat. Z toho důvodu jsem právě na tomto portále, protože chci rozšířit povědomí o postelích DOMPOS a ukázat lidem, že nemusí mít doma jen obyčejný nábytek z obchodních řetězců, ale také nábytek, který je originální a nenechá v klidu žádnou návštěvu. 

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu