Relaxační lehátko Egremi

Relaxační lehátko EGREMI určené do interiéru, má konstrukci vyrobenou z ohýbané překližky, potah je vyplněný masážními míčky. Potah je upevněn ke konstrukci lehátka pomocí magnetů, které jsou elegantním funkčním řešením, zároveň však přináší blahodárné účinky, které využívali lidé již v dobách řeckých léčitelů. Masážní míčky v kombinaci s magnety léčí klouby, otoky, pomáhají uvolnit svalové křeče. Jsou protizánětlivé, hojivé, rozšiřují krevní cévy a také podporují klidný spánek, celkovou regeneraci a stabilitu imunitního systému. Tím výrazně přispívají ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Lehátko je vyrobené na zakázku.

S EGREMI se myšlenkami vracím na místo plné barev, vůně, chutí, snů a okamžiků zapomnění na běžné dny. Každý takové místo určitě zná. Místo, kde se cítíme být sami sebou. Možná vám EGREMI toto dopřeje i v každodenním životě. Chvilku vědomého odpočinku, zapomnění a čas na snění. V mírném pohybu pružného materiálu, díky míčkům, které vás příjemně masírují po celém těle, se vám snáze podaří uvolnit. V tomto lehátku dopřejete vašemu tělu a především vašim nohám příjemný pocit lehkosti.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY
ROZMĚRY: Výška středu 500 mm, šířka 650 mm, délka 1800 mm, délka ležící plochy 2000 mm
MÍČKY CERTIFIKOVANÉ MASÁŽNÍ
MATERIÁL  Ohýbaná překližka, látka
 

U Vás do 30 dnů
Doprava ZDARMA
Cena včetně DPH69 999

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu