Poštovné zdarma

Závěsné houpací křeslo VIKOS DOUBLE IN, dvoumístné lehátko

Závěsné a prostorné houpací křeslo do interiéru. V kolekci jsou použity certifikované masážní míčky na osvědčenou českou rehabilitační metodu “míčkování”. Ty ještě umocní vaši relaxaci. Příjemný a kvalitní potahový materiál od španělského výrobce je ošetřen metodou aqua clean. Snadno se tedy čistí a udržuje. Je barevně stálý a odolný vůči oděru. Pohovka je vyrobená ručně a na zakázku.

VIKOS IN DOUBLE je dvoumístné relaxační houpací křeslo určené pro chvíle klidného odpočinku. Díky bohaté nabídce odstínů lze barevně sladit s Vaším interiérem. Potahový materiál je velmi odolný a praktický, snadno se udržuje a čistí lokálně hadříkem a mýdlovou vodou, či parním vysavačem při teplotě 40 C. Barvu konstrukce si můžete zvolit dle Vašeho přání, na fotografiích vidíte konstrukci v odstínu antracit. Budu ráda, když Vám Vikos bude dělat radost a umocní Vaší pohodu.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY
ROZMĚRY: Výška opěradla 850 mm, hloubka 650 mm, šířka 1100 mm, od patky po opěrku je délka lehátka 1800 mm
MÍČKY CERTIFIKOVANÉ MASÁŽNÍ
MATERIÁL  Lakovaná ocel, látka (polyester 89%, bavlna 11%), bavlněná lana, dub, přírodní ušeň
PŘIBLIŽNÁ HMOTNOST 10 KG
NOSNOST PRODUKTU 200 KG

U Vás do 30 dnů
Doprava ZDARMA
Cena včetně DPH36 299

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu