Kutloch - zašívárna pro děti i pro dospělé

Kutloch je místem, kde se můžete schovat… zašít, relaxovat, odpočívat, nebo se naopak koncentrovat. Můžete si v něm i pohodlně zdřímnout. Jste tu chránění před deštěm a větrem, přesto zůstanete v kontaktu s přírodou. Je určený menším i větším dětem. Ale nejen jim! Kutloch vznil jako společné dílo zahradního architekta Ferdinanda Lefflera a architekta Marka Pavlase.

Součástí Kutlochu je široká lavice s úložným prostorem, stolek, lavička a knihovna. Pod lavicí najdete velký úložný prostor, ideální místo pro děti na schovávanou.

Kutloch je vyroben z masivního smrkového dřeva, střecha je z voděvzdorné překližky. Součástí Kutlochu je široká lavice navržená tak, abyste v klubovně mohli pohodlně přespat. Pro dokonalý komfort je místo doplněné stolkem a knihovnou. Pod lavicí najdete velký úložný prostor, ideální místo nejen na schovávanou.

S naším návodem si zvládnete Kutloch sestavit svépomocí. Rádi vám s montáží ale pomůžeme. Pro kotvení Kutlochu do země doporučujeme použít zemní vruty, které si u nás můžete doobjednat.

Vyrobeno v České republice

Včetně povrchové úpravy

Dodávka do šesti týdnů

Doprava po ČR zdarma

Včetně montážního návodu

Rozměry: 2,2 m x 2,5 m, výška 2,5 m

V ceně není doplňkový produkt https://www.zcech.cz/zemni-vruty-pro-kutloch.

Pokud máte zájem o montáž domku, poptejte s uvedením adresy montáže přes tlačítko: Chci se zeptat, cenu určíme dle vzdálenosti.

U Vás do 42 dnů
Doprava ZDARMA
Cena včetně DPH102 400

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu