Domky srdcem, s.r.o.
Vyrábíme designové zahradní domečky nejen pro děti

Domky srdcem

Originalita, kvalita, hravost. To jsou hlavní hesla, která nás ženou dál.

Vyrábíme designové zahradní domečky nejen pro děti

Každý DOMEK má svůj  příběh
Kajuta, budka, karavan a raketa umožňují malým špuntům snít svůj sen.. ať už o pirátské výpravě za pokladem, domu v korunách stromů, daleké cestě po Evropě… nebo až na konec galaxie. Všechny domečky jsou certifikované. Díky tomu mohou být umístěné nejen na zahradách, ale také u restaurací, na hřištích… prostě úplně všude.

Domeček má stěny, střechu, vchod a okýnka. To nám ale nestačí. Naše domečky vyprávějí příběh. Mají svůj specifický design a charakter. Piráti se mohou plavit po vlnách rozbouřených moří, malí cestovatelé můžou s Karavanem vyrazit až na konec světa. Budka má opravdickou budku, kde se můžou usídlit ptáčci… DOMKY rozvíjejí dětské sny, probouzejí fantazii a kreativitu. A k tomu jsou naše domečky odspoda až nahoru, zvenku i zevnitř celé pokreslené.

I když je pro nás hravost to, co nás žene dál, nezapomínáme na bezpečnost. Všechny DOMKY jsou certifikované. Díky tomu mohou být naše domečky umístěné nejen na zahradách, ale také u restaurací, na hřištích… prostě úplně všude.

Kategorie výrobce

Zahrada a ostatní
Zahradní domečky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu