Nature - A3 plakát s posterem pro nácvik písma, rukopisu, kaligrafie

0× hlasováno | Ohodnotit
Co kdyby bylo tříbení rukopisu zábavné? Co kdybyste dokázali vytvořit krásný plakát? A co kdybyste si u toho všeho ještě maximálně odpočnuli? S Typostery je tohle všechno pravda.

S Typostery získáte dvě verze tisku:

- nejprve originální hotový plakát pro okamžité zarámování či zavěšení
- a druhá verze plakátu, kde jsou všechny obrysy, křivky a tvary předtištěny světle šedou barvou. Tomu říkáme TYPOSTER. Tuto verzi můžete tužkou, perem nebo jakýmkoli psacím / kreslicím nástrojem vyplnit dle předtištěných linií. Tímto způsobem si procvičíte svůj rukopis, uvolníte se a vytvoříte také vlastní kus artu.

Plakáty ve formátu A3 jsou vytištěny na hedvábném papíru Olin Smoothe Cream 200g. Balení obsahuje:

- Dokončený poster fromátu A3
- Typoster s předtištěnými liniemi formátu A3
- Pohlednici formátu A6
- Procvičovací list formátu A6- Procvičovací list formátu A6
- Ilustrovaný návod

Nature

Designérka Lenka Pavlíková ze studia B&H jemně a poeticky připomíná, že my sami tvoříme naší realitu, ale ovlivňujeme i život na druhé straně Země. Cestu, jak přispět k regeneraci přírody a jak být k Planetě přátelští, si může najít každý svou. Je v našich rukou.

Butterflies & Hurricanes

je kreativní designové studio nejen na (bez)obaly, vedené ženami a hodnotami jako lidskost, empatie a laskavost. Před 4 lety prošlo zásadní transformací, kdy nekompromisně postavilo člověka a přírodu před růst a profit. Pod vedením Michaely Thomas se snaží designem měnit svět k lepšímu a na cestě k udržitelnosti a k bezobalové budoucnosti pomáhat také svým klientům.

Všechny postery byly autory vytvořeny speciálně pro projekt Typostery od Kayu.

Doprava u tohoto produktu již od 50 Kč
480
SklademVíce než 3 ks

Vyrábí pro vás

KAYU
Život je příběh, který stojí zato psát.

Zajímavé články