Kayu Puro - olivové plnící pero ze dřeva Olivovníku

Kompletně ručně vyráběné plnicí pero vlastní konstrukce a designu díky magnetickému zavírání také velmi praktické a návykové.

Olivové části jsou z eloxovaného hliníku, tělo a víčko z olivovníku, vnitřní výztuhy z mosazi. Všechny součásti kromě magnetů vlastnoručně vyrábíme, hrot pochází z Německa. Dřevo je z recyklovaných zdrojů, nepodporujeme kácení exotických stromů.

Konstrukce pera je lehká, funkční a díky magnetickému zavírání také velmi praktická a návyková. V otevřeném stavu je pero hladké, což umožňuje úchop v libovolné výšce, přitom je dobře vyvážené díky hliníkovému gripu a dlouho odolává zasychání. Pero dodáváme včetně plstěného pouzdra.

Do pera pasují standardní bombičky nebo může být osazeno konvertorem pro plnění z kalamáře. Ocelový hrot s iridiovou špičkou je možné dodat v jedné ze 3 různých tlouštěk - tenký (F), střední (M), silný (B), v pozlacené variantě pak tenký (F), střední (M). Pero dokážeme osadit i kuličkovým hrotem. V případě, že si nevíte rady s výběrem hrotu a způsobem plnění, nebojte se na cokoliv zeptat, rád poradím.

Od roku 2015 máme za sebou přes 700 kusů na míru vyráběných dřevěných per a několik stovek per kovových a namáčecích.

U Vás do 14 dnů
Doprava od 100 Kč
Cena 4 130

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu