Kayu Egino - černé plnící pero ze dřeva Kafrovníku

Kompletně ručně vyráběné plnicí pero vlastní konstrukce a designu díky magnetickému zavírání také velmi praktické a návykové.

Černé části jsou z eloxovaného hliníku, tělo a víčko z dřeva Kafrovníku, vnitřní výztuhy z mosazi. Všechny součásti kromě magnetů vlastnoručně vyrábíme, hrot pochází z Německa. Dřevo je z recyklovaných zdrojů, nepodporujeme kácení exotických stromů.

Konstrukce pera je lehká, funkční a díky magnetickému zavírání také velmi praktická a návyková. V otevřeném stavu je pero hladké, což umožňuje úchop v libovolné výšce, přitom je dobře vyvážené díky hliníkovému gripu a dlouho odolává zasychání. Pero dodáváme včetně plstěného pouzdra.

Do pera pasují standardní bombičky nebo může být osazeno konvertorem pro plnění z kalamáře. Ocelový hrot s iridiovou špičkou je možné dodat v jedné ze 3 různých tlouštěk - tenký (F), střední (M), silný (B), v pozlacené variantě pak tenký (F), střední (M). Pero dokážeme opatřit i kuličkovým hrotem. V případě, že si nevíte rady s výběrem hrotu a způsobem plnění, nebojte se na cokoliv zeptat, rád poradím.

Od roku 2015 máme za sebou přes 700 kusů na míru vyráběných dřevěných per a několik stovek per kovových a namáčecích.

U Vás do 14 dnů
Doprava od 100 Kč
Cena 3 330

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články