Tipy, rady & inspirace

Zabavte své děti smysluplně

Prázdniny se brzy přehoupnou do druhé poloviny a děti už jsou ze škol a školek dlouho doma. Dochází vám už nápady, jaké jim vymyslet aktivity? Součástí minulého článku bylo pár tipů, jak děti zabavit venku na zahradě, dnes přinášíme tipy na hračky, se kterými si děti nejen po zbytek prázdnin vyhrají venku i vevnitř.

Domeček pro panenky vyrobený z březového dřeva od firmy Luckydes rozvíjí dětskou představivost a kreativitu. Takto pěkný domeček má určitě potenciál se u vás doma stát jednou z nejoblíbenějších hraček. Obsahuje i kusy nábytku, se kterými si mohou děti hrát a různě je přeskládávat, takže jejich domeček může být každý den trochu jiný. Navíc kdo ví, třeba máte doma malého architekta nebo architektku!

Pišlická Kalaha je desková hra, která dětem pomůže rozvinout logické, ale i matematické myšlení. Že jste o této hře ještě neslyšeli? Kalaha je původně africká tradiční desková hra pro dva hráče a česká firma Pišlik přišla s opravdu krásným dřevěným provedením. Je srozumitelná pro děti od tří let, ale mohou si ji zahrát i dospělí.

Spoustu zábavy si děti jistě užijí s Tee pee. Nám se moc líbí třeba toho indiánské tee pee od od značky Pony. A dětská představivost je veliká, takže si v něm děti rozhodně nemusí hrát jen na indiány, ale na cokoliv, co je napadne! Když si dohrají, tee pee se dá snadno rozložit, aby nezabíralo místo v pokoji, a znovu poskládat, až se do něj děti zase budou chtít schovat.