Tipy, rady & inspirace

Léto na zahradě

V létě si konečně můžeme plně užít našich zahrad a dvorků. Obzvlášť v letošním roce, kdy to nevypadá na žádné velké cesty do zahraničí, se nabízí trávit více času právě na zahradě, ať už doma nebo třeba na chatě. V minulém článku jsme vám přinesli tipy týkající se grilování, to ale zdaleka není to jediné, co lze na zahradě dělat.

Děti mají prázdniny, a tak mají nyní dostatek času i na radovánky venku na zahradě. Vyzkoušejte s nimi třeba hru Hookbruč od české rodinné firmy STOA. Využijete ji nejen na zahradě, ale klidně i kdekoliv jinde venku, například v parku nebo při kempování. A pobaví se u ní i dospělí! Stejně tak můžete vyzkoušet třeba oblíbenou venkovní hru petanque, a to v originálním dřevěném provedení.

Už bylo příliš shonu a pohybu? Je čas na trochu relaxu! I k tomu je zahrada ideální. Čerstvý vzduch, všude kolem zelená barva, která uklidňuje… Kdo by zůstával vevnitř, když nám letní počasí umožňuje být venku, že? K relaxu na zahradě doporučujeme sedací polštář BLOOM z masážních míčků a se snadno udržovatelným povrchem, který je ideální pro sezení na zemi, jógu či meditaci. Vyrábí jej Linda Vrňáková.

Dejte se do zahradničení a pěstování! Zasaďte nějakou zeleninu, ovocné keře nebo jakékoliv jiné rostliny a květiny. Pokud budete chtít svou zahradu ozvláštnit také o nějaký okrasný a originální prvek, nebo máte třeba jen dvorek, kde nelze sázet rostliny do země, doporučujeme si něco pěkného zasadit do květináče od firmy Betome. Květináč je z betonu, což vhodně kontrastuje s jemností pozlaceného rostlinného vzoru a vaše zahrada či dvůr tak s tímto květináčem jistě získá prvek jedinečnosti.