betonové dekorace, rám obrazu, beton, betonový rám, betonový svícen, svícen z betonu
betonové dekorace, rám obrazu, beton, betonový rám, betonový svícen, svícen z betonu

Betome

Betome pracuje se surovostí a přírodním vzhledem betonu. Přirozená patina a struktura materiálu vznikající během zrání se zde skvěle kombinuje s jemností rostlinných a ornamentálních dekorů. Zlacené detaily povrchu dodávají výrobkům punc jedinečnosti.

To platí nejen pro betonové obrazové rámy, ale také svícny, květináče a další bytové doplňky, které v opavské dílně vznikají.

Beton se stále častěji stává součástí moderních interiérů. Je oblíbený pro svou přírodní barevnost, strukturu a nadčasový vzhled. S tímto materiálem pracuje stále více designérů díky jeho tvárnosti a širokému spektru využití.

Díky drobným nedokonalostem, barevným nuancím a povrchové struktuře není žádný kus stejný, jako kusy předešlé. V průběhu formování a zrání betonu vznikají drobné bublinky, praskliny a nedolitky, které dodávají rámům neopakovatelní rustikální vzhled. Právě proto má každý rám svůj specifický kód, obsahující označení typu rámu a za lomítkem jeho pořadové číslo.

Kategorie výrobce

Bydlení
Dekorace
Květináče
Svícny
Ostatní dekorace

Zajímavé články

TEST KVALITY MALÍŘSKÝCH BAREV

Jako malíř, který nemá tvorbu jen jako koníčka a uměním se živí, bych se měl starat hlavně o estetickou kvalitu svých děl. Nač by ale byla zákazníkovi

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu