Tipy, rady & inspirace

Grilovací sezóna v plném proudu

Kdo by neměl rád dobré jídlo a posezení s rodinou nebo s přáteli. Grilovací sezóna je v plném proudu a je třeba toho naplno využít! Grilování je s trochou nadsázky takový český národní sport a rozhodně jednou z nejoblíbenějších letních činností. Dlouhé letní večery k tomu přímo vybízí. Grilovat se dá na zahradě, na terase nebo venku v přírodě a možnosti, jaké jídlo si na grilu můžeme připravit, jsou nepřeberné. Tak co si příště ogrilujete vy?

My vám pro dnešek přinášíme alespoň pár tipů na nevšední české výrobky, které při grilování využijete.

Pokud vám chybí samotný gril, podívejte se na tento od firmy GrillArt. Parta tří nadšených kamarádů přišla s konceptem, který umožňuje hostům grilovat společně kolem jednoho grilu, a ještě intenzivněji si tyto chvíle strávené s blízkými opravdu užít. Obdélníková varianta grilu pak navíc nabízí více prostoru i pro odkládání grilovacího náčiní nebo připravovaného jídla.

Už jste někdy na grilu vařili? Svůj gril můžete doplnit o vychytávku, která vám to umožní. Závěsný kotlík rozšíří možnosti grilu o vaření a lze v něm tak připravovat polévky, omáčky nebo hlavní chody. Vaše zahradní party tak bude posunuta zase o úroveň výš.

Ke grilování a dobrému jídlu zcela jistě patří i pití. Ze skleněného půllitru pil pivo asi každý, ale už jste pili z něčeho jako je tento betonový pivní korbel? Tento unikátní kousek ocení především skuteční milovníci piva (a designu). Zahloubený úchop umožňuje nápoj v nádobě téměř obejmout a ergonomický tvar zajišťuje snadnou manipulaci.

Související produkty