Stavebnice ze dřeva
dřevěná stavebnice, chytrá stavebnice, stavebnice pro děti, dětská dřevěná stavebnice

Stavebnice PONY

Kufr plný hraček

Dřevěné stavebnice vznikají v malé vesničce Vidče v Beskydech. Výroba probíhá v areálu dřevovýroby s historickou tradicí a je založena na kvalitě rukodělné práce. 

Výrobce důsledně kontroluje vstupní hodnotu (kvalitu řeziva), věnuje pozornost důslednému opracování výrobků a následných úprav lakováním určeným k použití na hračkách. Výsledný produkt tak může být dokonalý a hravou formou rozvíjet schopnosti dítěte a také upevnit jejich vztah s rodiči. Ve většině případů totiž vtáhne stavebnice do tvoření i tatínky, maminky, dědečky, babičky, strýčky a všechny, kteří si i v dnešní uspěchané době udělají čas na hraní se svými nejmilejšími.

Vývoj dřevěné stavebnice PONY se datuje před rokem 1991, kdy akademický malíř Jaroslav Chadima (autor stavebnice) vytvořil tuto geniální hračku, která v sobě nese krásu přírodního bukového materiálu a kromě jiného především rozvoj jemné a hrubé motoriky u dítěte.

Kategorie výrobce

Stavebnice
Domečky a skrýše

Portfolio výrobce

Produkty

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu