Tričko HIC SUNT LEONES

Kolekce Hic Sunt Leones je celá ušitá z látek s autorským potiskem. Na len a biobavlnu jsme nechaly přenést design, který stvořila příroda sama. Strom, jenž procházel procesem zástavy růstu a v jeho kmeni stvořil strukturu designu, který jsem použily, nás inspiroval a vznikl příběh o transformaci, nesoucí poselství toho, že chyba či zdánlivý konec, jsou ve skutečnosti jen začátek něčeho nového.

Látky jsou kompletně vyrobeny v České republice, tisk jsme realizovaly na Slovensku ve spolupráci s milou Šárkou Klimánkovou.

HIC SUNT LEONES

Na počátku byla dokonalost a jednota. Pak chaos zamíchal principy dokonalosti celku a zplodil kreativitu, jedinečnost a chyby. Vznikly části a z nich tajemné kouty v mapách a duších. A touha je probádat. Ta místa dostala jméno HIC SUNT LEONES – zde jsou lvi.

Černá místa s popisem HIC SUNT LEONES znamenala ve starých mapách označení pro neprobádané území a varovala cestovatele a dobrodruhy. Taková místa nosíš v sobě i ty. Neprozkoumaná místa lidské duše. Neprobádané a neobjevené kouty, kam se možná bojíš posvítit vlastní pozorností. Mapuj a hledej vzorce, které ti brání v růstu. Poznej je a dej jim smysl. Stanou se tvou kreativitou, chybou která bude tvou předností. Definují tvou jedinečnost a smysl toho, kým jsi. Najdi svou sílu a pojmenuj HIC SUNT LEONES po svém.

U Vás do 14 dnů
Doprava od 90 Kč
Cena 1 500

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

  • Halenky
  • Košile
  • Šaty
  • Trika

Zajímavé články