Porcelánový plecháček Zlato x Platina 250 ml

Velmi originální porcelánový hrnek ve tvaru plecháčku, dostupný ve variantě se zlatým, či platinovým okrajem, o objemu 250 ml (měřeno 1cm pod okraj).

Hrnku nechybí ani ikonické otlučení, co kus, to originál. Plecháček není jen plecháček, je to vzpomínka každého z nás. Platinové i zlaté provedení má tuto vzpomínku symbolicky povýšit na něco velmi cenného a vzácného. 

Porcelán, jako luxusní materiál, který klame tělem tradičního smaltovaného plecháčku. Porcelán, jako vtipný a praktický dárek. Jedná se o ručně vyrobený český produkt.

ÚDRŽBA A POUŽÍVÁNÍ: Hrnky jsou dekorovány ryzím zlatem 24k nebo ryzí platinou, jedná se tedy o drahé kovy. Kov nesmí do mikrovlnné trouby. Myčku nádobí v krajních situacích zvládnou, ale přesto doporučujeme, hýčkejte si je mytím v ruce, aby vás oslňovaly svým krásným leskem co nejdéle. Na plotýnku mohou stejně tak jako do trouby.  

Skladem
Doprava od 80 Kč
Cena 700

Pečlivě vybrané výrobky
Garance nejvyšší kvality

Lokální výrobky
Přímo od našich výrobců

Originální dárky
Když chcete udělat radost

20 000 výrobků
Vybírejte ze široké nabídky

Zajímavé články

Jediný hodnotný bitcoin

Poprvé jsem o bitcoinu četl před mnoha lety, byl tehdy asi za 120$. Článek pojednával o zajímavé investiční příležitosti, prozatím omezeném okruhu